Editörün Önerisi
1080P
ARQ
Dublaj

ARQ

  •  Süre: 88 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2016
  •  Ülke: ABD
2016 yılının Eylüla yında vizyona giren Amerikan filmi ARQ, IMDB'den 6.5/10 gibi başarılı bir puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Tony Elliott adlı dünyaca ünlü ismin paylaştığı yapımın başrol koltuklarını Robbie Amell, Rachael Taylor ve Gray Powell adlı ünlü isimler doldururken filmde, insanlık en büyük sorunlarından biri olan enerjiyle uğraşırken, bir takım bilim adamı bu soruna çözüm bulmaya çalışıp, laboratuvar ortamında deneyler yapmaya başlamıştır. Tam bu sırada bir çift, hayatını sıradan bir şekilde yaşarken, sabah vakti uyandıklarında kendilerini bu laboratuvarın içinde bulurlar. Ne olduğunu anlamaya çalışırken, bu olay her gün çark edip, tekrarlar. En sonunda bu olayın arkasındaki sır perdesini anlamaya çalışacak ve çok zor zamanlarla karşı karşıya kalacaklardır..

 6207İZLENME

 0FAVORİ

 6.5İMDB

Detay
- Reklamı Geç -
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
cihan 20 Eylül 2016, Salı
Bir evin hatta neredeyse bir odanın içinde çekilmiş bir film.. ama kesinlikle izleyin. Harika sürükleyici bir bilimkurgu. Tom Crus un Yarının sınırında filmi tadında.
Avatar
Ziyaretçi
Alper Özsoy 20 Eylül 2016, Salı
Film tamamen mantık üzerine kurulmuştur yani ZAMAN olayına mantık yürütme açısından çekilmiş çok iyi gördüğüm bir bilim kurgu filmi.Film sonunun o şekilde bitmesi Bilim Kurgu severler için hiç bir sorun teşkil etmez.Ama diğer dallar’dan eleştiri alabilirler.
Avatar
Üye
  -orcus- 25 Eylül 2016, Pazar
1 TL maliyet ile çekilmiş ve mantığı olmayan bir film.
Tavsiye etmiyorum.
Avatar
Üye
  Soldaten 13 Ekim 2016, Perşembe
Filmi rastgele izleyeyim diye açtım evet maliyet sıfır tüm film bir mekanda geçiriyor ama sonuna kadarda izlettiriyor
  Benzer Filmler